View Single Post
      10-03-2012, 01:19 PM   #34
Can258
Private First Class
Can258's Avatar
Turkey
23
Rep
150
Drives: F30 & E53

iTrader: (0)

Quote:
Originally Posted by canalturki
Quote:
Originally Posted by Can258
Bu da benimki , az bişey alçaltmayı düşÃ¼nüyorum ama kararsızım konfor çok bozulur mu bozulmaz mı bilemedim. Jantlarım 17, sadece biraz alçaltıyım diyorum en iyi marka nedir H&R mı ? Hangi marka ve boyutta önerirsiniz ? Ayrıca alçaltırsam araç garantiden çıkar mı ? Çıkmasını istemiyorum. Teşekkürler

This is mine, I am thinking of lowering mine as well but not sure if I would lose a lot comfort. I just want to drop a bit. Rims are 17 inch. Which brand and size would you recommend ?
Oncelikle arabaniz mukemmel.. Benim adımda can arabanizi eger jantlarin ebatini buyutmeyecekseniz alcaltmanızı tavsiye etmem cunku lastik yanaklari kalin oldugu icin prk bisey farketmeyecektir.. Ama 18 hatta 19 jant oneririm cunku aracinizin rengi harika.. Hatta Super bu arada garantiden cikma efsanelerini pek kafaniza takmayin..en kotu ihtimal bir sorun olursa yaylari soker oyle gidersiniz servise
Tesekkur ederim ve memnun oldum adasim benim planim aslinda ileride Alpina jant takmak o zaman alcaltmam gerekicek zaten 18 Alpina cok sik olur diye dusunuyorum bu arada tek cikis egsozu cift cikisa dondururken tamponu kestirdiniz degilmi ? 328 ler gibi cift cikis yapmayi dusunuyorum. Araciniz 320d mi egsoz degistirince ses farketti mi ?
Appreciate 0